Věrnostní systém

konopiplus.cz
Konopná mast,lupénka, e-shop
Konopná mast, přípravky z léčivého konopí,

Věrnostní systém

KONOPIPLUS věrnostní systém – U NÁS MŮŽETE NAKUPOVAT I ZCELA ZDARMA

 Do našeho věrnostního systému byl zapojen nový e-shop www.bomba-cig.cz 

 

Pokud jste již nakupovali na našem e-shopu www.konopiplus.cz a chcete nakoupit na e-shopu www.bomba-cig.cz použijte prosím stejné přihlašovací údaje. Jen tak se Vám budou načítat slevy pod jeden účet.

 

1. úroveň – provize z vlastních nákupů

Pokud nakoupíte na některém námi provozovaných eshopů, automaticky bude na Váš uživatelský účet  připsána provize v % výši uvedené níže v tabulce z výše Vašeho nákupu (bez platby poštovného). Platí pouze pro registrované zákazníky. Nyní je tato provize nastavena u www.konopiplus.cz ve výši 2% z velikosti Vaší objednávky za nakoupené zboží. POZOR, tuto provizi budete moci využít nejen při svém některém dalším nákupu na www.konopiplus.cz, ale na všech našich eshopech zařazených do tohoto věrnostního systému. V brzké době bude spuštěn další eshop.

 Příklad: na eshopu konopiplus.cz bude nastavena 2% výše provize na Váš další nákup za předpokladu, že nakoupíte minimálně za 300,- Kč bez poštovného. Vy nakoupíte tedy za 600,- Kč bez poštovného, tudíž po uplynutí zákonné lhůty na vrácení zboží (nyní nastaveno na 21 dnů) bude na Váš uživatelský účet připsána částka ve výši 12,- Kč, kterou budete moci celou či jen z části uplatnit při Vašem dalším nákupu, a to nejen na www.konopiplus.cz, ale i do budoucna na všech našich shopech zařazených do tohoto věrnostního systému.

2. úroveň – za nové zákazníky

1. Pokud jste s našimi službami spokojeni, doporučte náš e-shop svým známým.

2. Pokud nový zákazník na našem eshopu při první objednávce do kolonky „kdo mě doporučil“ napíše Vaše jméno, příjmení a bydliště nebo email či telefon, tak nejen že bude moci on sám využívat provizi podle úrovně č.1, ale zároveň automaticky bude na Váš uživatelský účet  připsána provize v % výši uvedené níže v tabulce z výše jeho nákupu (bez platby poštovného), a to jako poděkování Vám za přivedení nového uživatele. Nutno, aby nový zákazník při první objednávce provedl též registraci. Provize z tohoto nově přivedeného uživatele Vám bude na Váš uživatelský účet připisována při jakékoli objednávce tohoto nového zákazníka, za předpokladu jeho minimální výše, která je uvedena níže v tabulce, a to až  do konce fungování tohoto věrnostního systému. Provizi z jeho nákupu budete dostávat nejen za nákup na www.konopiplus.cz, ale ze všech jeho nákupů na eshopech zařazených do tohoto věrnostního systému.

Příklad: Eshop www.konopiplus.cz doporučíte svému kamarádovi Pepovi. Pepa u nás provede první objednávku, při které uvede, že mu tento shop doporučil pan XY, tedy VY, zároveň potvrzením této objednávky bude automaticky zaregistrován. Následně pokud Pepa nakoupí na www.konopiplus.cz zboží za 800,- Kč bez poštovného a např. do budoucna  nakoupí na jiném námi provozovaném eshopu za 1000,- Kč bez poštovného, bude na Váš zákaznický účet po uplynutí zákonné lhůty na vrácení zboží (nyní nastaveno na 21 dnů) připsána částka v celkové výši 36,- Kč (16,- Kč + 20,-Kč), kterou budete moci celou či jen z části uplatnit při Vašem dalším nákupu, a to nejen na www.konopiplus.cz, ale i na všech našich shopech zařazených do tohoto věrnostního systému. Pokud byste v tomto modelovém případě sehnali 25 nových zákazníků, kteří budou uskutečňovat průměrné objednávky jako Vy, pak MÁTE VEŠKERÉ NÁKUPY U NÁS ZCELA ZDARMA. Samozřejmě berte na vědomé, že toto je modelový případ.

 

ESHOPY ZAŘAZENÉ DO TOHOTO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU

Název

eshopu            

Výše Vaší provize

z Vašeho nákupu                     

Výše Vaší provize z nákupu

doporučeného zákazníka       

Minimální výška 

objednávky    

konopiplus 2% 2% 300,- Kč
bomba-cig 4% 4% 300,- Kč

 

 

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací
Copyright © www.konopiplus.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.konopiplus.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace